Nasze konsorcja

 

produkty

Artykuły na budowę i do ogrodu

Konsorcjum Budowlano-Ogrodowe

Pierwsze zawiązane przez PFKE konsorcjum producentów asortymentu budowlanego i ogrodowego. Aktualnie w jego wkład wchodzą producenci wyrobów z tworzyw sztucznych. W wyniku działań specjalistów, którzy obecnie stanowią trzon Polskiej Fundacji Konsorcjów Eksportowych, już sam lider rzeczonej kooperacji zwiększył wolumen obrotów z dwóch do ponad sześciu milionów złotych w ciągu zaledwie dwóch lat. W szeregach konsorcjum mile widziani są producenci innych produktów budowlano-ogrodowych, które mogłyby rozszerzyć i uatrakcyjnić wspólną ofertę sprzedażową.

 

Usługi z zakresu geoinformatyki

Usługi z zakresu geoinformatyki

Konsorcjum Geoinformatyczne

Grupa doświadczonych podmiotów z branży geodetycznej i geoinformatycznej, które połączyły swe siły, aby razem realizować bardzo złożone i czasochłonne projekty dla klientów zagranicznych. Jest to konsorcjum usługowo-produktowe kładące nacisk na prace badawczo-rozwojowe. Możliwa współpraca z innymi przedstawicielami omawianej dyscypliny.

 

Kompleksowe usługi medyczne podczas wyjazdów turystycznych

Różne usługi medyczne podczas wyjazdów turystycznych

Krakowskie Konsorcjum Turystyki Medycznej

Ta kooperacja stanowi przykład typowego konsorcjum usługowego. W skład KKTM wchodzą gabinety dentystyczne, kliniki chirurgii plastycznej, a także holete, centra zdrowia i urody (spa & wellness). Konsorcjum chętnie nawiąże współpracę z lekarzami innych specjalności celem poszerzenia łącznej oferty usługowej.

 

 

Ponadto obecnie trwają prace nad zawiązaniem kolejnych konsorcjów. Będą to m.in. kooperacje producentów i usługodawców związanych z obsługą materiałów sypkich i masowych, a także współpraca podmiotów, których działania wiążą się ze zrównoważonym rozwojem i usługami komunalnymi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani członkostwem w danym konsorcjum, prosimy o kontakt, a przedstawimy możliwe formy współpracy zarówno z innymi uczestnikami, jak i z Polską Fundacją Konsorcjów Eksportowych.