Zapraszamy na międzynarodowe targi EUROTOOL w Krakowie

Miło nam poinformować, że w dniach 18-20 października 2016 r. Polska Fundacja Konsorcjów Eksportowych będzie wystawcą na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® w Krakowie. Będzie nas można znaleźć w dziale Salonu Kooperacji Przemysłowej w boksie D83.

targi międzynarodowe

Na miejscu będzie można porozmawiać na temat tworzenie i zarządzania konsorcjami eksportowymi oraz możliwością pozyskania dofinansowania na działania eksportowe, w tym na eksport kooperacyjny.

targi międzynarodoweSalon Kooperacji Przemysłowej jest największym na polskim rynku wydarzeniem poświęconym kooperacji przemysłowej oraz podwykonawstwu. Nie mogło nas tutaj zabraknąć. Kto wiem, może jakieś konsorcjum przemysłowe powstanie?

W poprzednim roku targi odwiedziło 9,1 tys. osób i zgromadziło ponad 500 wystawców. W tym roku nasza fundacja dołączy do grona uczestników targów celem promowania idei tworzenia konsorcjum, a tym samym eksportu kooperacyjnego.

Zapraszamy wszystkich na targi w Krakowie. Specjalnie dla naszych wszystkich członków mamy darmowe wejściówki na targi. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i odwiedzenie nas na targach.